Březen 2017

Zkouška?

27. března 2017 v 18:07 | Scar |  Názory?
Zkouška ohněm? Rozhodně ŽIVOT.

Je to tak těžké - žít. Nezvládla jsem to, nezvládla jsem tu největší zkoušku. Neprocházím, protože jsem špatný člověk.

Protože jsem sobecká, zbabělá a zbytečná.

Jsem sobecká, protože toužím po pozornosti. Chci, aby mě měl někdo rád, chci, aby mi někdo věnoval čas, chci, aby si mě někdo všiml. Ale zároveň vím, že je to sobecké. Chtít pozornost. Opovrženíhodné. Nesnáším se kvůli tomu.
Jsem zbabělá, protože mám prostě ze všeho strach. Mám strach někomu věřit, mám strach někomu něco říct, mám strach svěřit se bližním se svou nákloností. Mám strach z toho, že si někdo všimne, jak jsem zkažená, a lidi mě odvrhnou. Začnou se mi vyhýbat. Začnou se na mě dívat jako na zrůdu, protože tou právě jsem.
Jsem zbytečná, protože jen překážím, přidělávám problémy, zabírám místo. Nechápu, proč jsem se narodila. Nechápu, proč tady jsem, když jsem tak špatný člověk. Kdybych nebyla tak zbabělá, už bych svět své existence zbavila.

A přitom jediné, co jsem chtěla, bylo, aby mě měl alespoň jediný člověk rád, abych mu mohla jeho náklonost oplatit, abych mohla milovat. Chtěla bych být užitečná. Chtěla bych, aby si někdo vážil toho, co dělám. Aby byl někdo za mou pomoc vděčný. Nic víc jsem nechtěla... jen projít úspěšně zkouškou...